Wybierz schody dopasowane do Twoich potrzeb

Wybierz schody dopasowane do Twoich potrzeb

Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Gdyni, tworząca niesamowite projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z niewielu  firm oferują wykonanie schodów w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszym wyborem, to chętnie pomogą dobrać rozmiar i materiał, które posłużą do sfinalizowania oczekiwanego założenia.

Sprawdź stronę Stolmark.

Stolmark – postaw na wykonawcę z pasją i doświadczeniem

Co najważniejsze – wkładają serce w realizowane projekty. Zawsze słuchają potrzeb klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i założeń. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu różnych materiałów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • z betonu
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas wymyślania projektu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do aranżacji całego pomieszczenia. Schody stanowią ogniska każdego domu i wiele zależy od ich prezencji. Ważne jest by dobrać odpowiedni model, tak aby schody stanowiły elegancki dodatek, bez przytłaczania całego pomieszczenia.  Po dobraniu odpowiedniego kształtu czas przemyśleć nad rodzajem tworzywa, z którego zostaną zrobione. Masz do wyboru od groma niezwykłych projektów, które nadadzą stylu wnętrzu. Renomowanym rozwiązaniem są schody drewniane. 

Wybieramy schody – na jaki materiał postawić?

Podstawowym założeniem każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Odpowiednio dobrane tworzywo zapewnia trwałość na długie lata oraz może dodać wnętrzu charakteru. Klasycznym i najpopularniejszym, oraz tradycyjnym materiałem jest drewno. Schody wykonane z drewna są świetnym wyborem dla fanatyków przytulnych przestrzeni, tworząc idealny rodzinny klimat. Coraz większą popularnością cieszą się też bardziej rustykalne wnętrza, gdzie idealnie nada się naturalne drewno. Zastanów się nad wyborem schodów metalowych, jeżeli preferujesz nowoczesne wnętrza. Metal kreuje nieco  bardziej poważny i chłodny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, gdzie widać styl industrialny, na pewno poczujesz powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są hybrydą schodów drewnianych i metalowych. Są w sporej części wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na osiągnięciu efektu solidnej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są bardzo solidne i nadadzą się do pomieszczeń o męskich wykończeniach, budynków gospodarczych, a także miejsc ogólnodostępnych. Schody szklane są dedykowane głównie do współczesnych i oświetlonych pomieszczeń. Te rozwiązanie bez wątpienia nadaje niepowtarzalnego charakteru.

Jaką balustradę dobrać do schodów?

Niezależnie od schodów, które postanowisz wybrać to z całą pewnością balustrady ze szkła będą pasowały do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  supernowoczesny styl zachowując jednocześnie użyteczność. Gdy rozpoczynasz budowę lub remont domu, trzeba pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny. 

Powrót na górę