Na co zwrócić uwagę podczas kupowania auta z salonu dealerskiego na raty?

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania auta z salonu dealerskiego na raty?

Kupno nowego samochodu wymaga jednorazowego wydania sporej ilości gotówki. Niewiele osób może pozwolić sobie na kupno samochodu. Dlatego coraz chętniej wybierana jest prowadzona przez komisy sprzedaż na raty. Takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet. Jak działa sprzedaż ratalna samochodów w salonach dealerskich? O czym koniecznie powinno się na ten temat pamiętać? Dlaczego to najlepsze?

Pojazd z komisu na raty – jak go kupić?

Zdecydowanie się na kupno na raty to świetna alternatywa dla kupna samochodu za gotówkę. Dodatkowo na takie rozwiązanie może wybrać praktycznie każdy. Wystarczy przejść przez proces przyznania finansowania. Wiele salonów dealerskich prowadzi współpracę z placówkami bankowymi, dzięki czemu można bezpośrednio do nich dostarczyć wszelkie dokumenty.

Żeby kupić samochód, konieczne jest wybranie dobrego modelu i najlepszej oferty. Kolejnym krokiem jest dopełnienie formalności. Później wystarczy już tylko otrzymać zgodę na przyznanie finansowania, odebrać kartę pojazdu oraz fakturę. Nim samochód będzie wydany niezbędne jest też przejście przez proces rejestracji – odebranie naklejki legalizacyjnej oraz tablicy rejestracyjnej. Po wykupieniu ubezpieczenia możliwe jest wyjechanie z salonu.

Z jakiego względu zakup pojazdu na raty w komisie to dobre rozwiązanie?

Samochód na raty w komisie to dobre wyjście, ponieważ dzięki niemu nie ma potrzeby jednorazowej płatności za auto co zazwyczaj mocno nadwyręża budżet. Co więcej, można wybrać dowolny model auta – w sprzedaży są nowe oraz używane samochody. Wybierając kredyt samochodowy wszystkich formalności można dopełnić od razu w salonie dealerskim, dzięki czemu nie ma konieczności udawania się do placówki bankowej.

Wysokiej jakości pojazd na raty – gdzie najbardziej opłaca się go kupić?

Aby wybrać dobre pojazdy i skorzystać z najlepszych warunków, powinno się wcześniej poszukać dobrego salonu dealerskiego. Znacznie ułatwi on wzięcie finansowania oraz dopasuje najlepszą, zgodną ze zdolnością kredytową ofertę – wymagane jest tylko posiadanie stałego dochodu. Obecnie dużą popularnością cieszy się firma Prestige ubezpieczenia – auta z komisu na raty, która gwarantuje ograniczone do minimum formalności i konkretne warunki umowy. O wiarygodności i wysokiej jakości usług świadczy nie tylko wieloletnia działalność na rynku oraz liczbę dobrych opinii.

Powrót na górę