Domowe sposoby na czyszczenie tapicerki, kiedy skorzystać z usług auto tapicera?

Domowe sposoby na czyszczenie tapicerki, kiedy skorzystać z usług auto tapicera?

Masz chęć na wymianę obicia foteli samochodowych po kilku sezonach, kupiłeś pojazd ze sfatygowanym obiciem, a może marzysz o zmianie i nadaniu twojemu samochodowi nowego wyglądu? Auto tapicer pracujący w regionie Nowej Soli (Przedsiębiorstwo TAPICER) sprawi, że Twój samochód zyska dobry wygląd. W tym artykule nakreślimy Ci temat tapicerowania foteli oraz w jakim przypadku naprawa tapicerki samochodowej jest  niezbędna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Kiedy dużo podróżujemy ze swoją rodziną albo wozimy autem swoje zwierzaki łatwo o zanieczyszczenia. Gdy pojawią się plamy i brud nie ma potrzeby od razu wymieniać całej tapicerki. Duża część powierzchniowych zabrudzeń możesz wyczyścić sam.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najpopularniejsze, ale to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Gdy zobaczysz na nich zanieczyszczenia możesz użyć płynu do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są kłopotliwe w utrzymaniu dobrego wyglądu. Gdy potrzebujesz je odkurzyć może zająć ci to sporo czasu a na powierzchni zostanie nieładna poświata, ta w wielu przypadkach zanika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród automaniaków. Wygląda szlachetnie, a jej konserwacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy skorzystać z usług tapicera i jak one wyglądają?

Kiedy fotele zmieniły kolor przez dym tytoniowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma sprawdzone sposoby aby tapicerka wyglądała jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko upora się nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci też możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego samochodu przez wybranie wielu materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miast Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem. 

Powrót na górę